Jurnalista Emilia Șercan, în lacrimi, la emisiunea Profesioniștii, după ce a vorbit despre perioada când a fost angajata lui S.O.Vîntu

Jurnalistul de investigaţii Emilia Şercan a părăsit în lacrimi platoul emisiunii "Profesioniştii" de la TVR 1. A fost momentul în care a mărturisit că perioada în care a lucrat pentru trustul Realitatea, pe vremea când era deţinut de controversatul om de afaceri Sorin Ovidiu Vîntu, "a fost un mare compromis". Toate insistențele realizatoarei Eugenia Vodă și ale celuilalt invitat, Cătălin Tolontan, au fost în van: Emilia Șercan nu s-a mai întors în emisiune. Puteți urmări un fragment  din emisiunea Profesioniștii în secțiunea VIDEO.

Ultima Oră

Cele mai citite