Și-a dat foc în stradă după o ceartă cu soția

Un bărbat de etnie romă din Timișoara și-a dat foc în stradă, marți seară, după ce se certase zeci de minute cu soția la telefon. Bărbatul a fost transportat la spital cu arsuri grave.

Ultima Oră

Cele mai citite