Marcel Ciolacu a făcut bilanțul guvernului pe care îl conduce: "Sunt mândru de ce e România astăzi"
Premierul Marcel Ciolacu a făcut, miercuri, bilanţul guvernării, menţionând că activitatea acestui guvern nu a fost una uşoară, dar, în ciuda tuturor problemelor apărute, nicio secundă nu s-a îndepărtat de la „obiectivele iniţiale” şi „şi-a făcut treaba”.
18 December 2024, 13:51 (actualizat 18 December 2024, 14:15)