polițist luat pe capotă
Un polițist local din Iași a fost luat pe capotă, după ce un şofer recalcitrant a pornit un scandal monstru. Bărbatul parcase pe o trecere de pietoni și a refuzat să se legitimeze. Totul s-a încheiat abia după ce agentul a tras un foc de armă în aer. Acum, șoferul violent are dosar penal pentru ultraj.

