Zeci de şoferi au fost sancţionaţi pentru nereguli în trafic

Dimineaţă aglomerată şi presărată cu nervi, la pachet cu o amendă usturătoare şi permisul reţinut. S-a întâmplat în Capitală, pe unul dintre cele mai aglomerate bulevarde ale oraşului. În aproape două ore zeci de şoferi au rămas pietoni pentru următoarele două luni.

Ultima Oră

Cele mai citite