Medicii din Barcelona au o nouă metodă de tratament pentru cei infectați cu COVID-19. Plimbări curative la malul mării pentru pacienții de la ATI

Medicii din Barcelona experimentează o nouă metodă de tratament pentru pacienții infectați cu COVID-19, aflați în stare critică. Pentru a-i motiva în lupta cu virusul, bolnavii sunt scoși din spital, cu tot cu paturile de terapie intensivă și plimbați pe faleza mării. Totul sub stricta supraveghere medicală.

Ultima Oră

Cele mai citite