plimbare pe faleză
Medicii din Barcelona experimentează o nouă metodă de tratament pentru pacienții infectați cu COVID-19, aflați în stare critică. Pentru a-i motiva în lupta cu virusul, bolnavii sunt scoși din spital, cu tot cu paturile de terapie intensivă și plimbați pe faleza mării. Totul sub stricta supraveghere medicală.

