Poliţiştii de la Secţia 14 din Bucureşti au prins în flagrant doi bărbaţi suspectaţi de înşelăciuni prin metoda "Accidentul", iar ulterior au pus în aplicare cinci mandate de percheziţie domiciliară, a anunţat, joi, Direcţia Generală de Poliţie a Municipiului Bucureşti (DGPMB).