Moţiunea de cenzură depusă de parlamentarii AUR împotriva Executivului şi intitulată "Au ruinat ţara şi acum îi obligă pe români să achite nota de plată - afară cu Guvernul ipocrit" a fost prezentată astăzi în plenul Parlamentului.
10 July 2025, 07:37 (actualizat 10 July 2025, 14:19)