Oțelul Galați a suferit duminică seara prima înfrângere sub comanda lui Laszlo Balint, 1-2 acasă cu Hermannstadt, pierzând prima poziție în play-out în favoarea sibienilor.
Clubul Oțelul Galați l-a numit joi în funcția de antrenor principal pe Laszlo Balint, devenit al treilea tehnician ce preia o echipă din Superliga în această săptămână, după Mehmet Topal la Petrolul și Dorinel Munteanu la Sepsi.
20 March 2025, 10:20 (actualizat 20 March 2025, 10:23)