Hamas: Ofensiva din oraşul Gaza îi condamnă la moarte pe ostaticii israelieni

Hamas a emis joi seară un mesaj dur despre ostaticii israelieni din Gaza, afirmând că incursiunea terestră a premierului israelian Benjamin Netanyahu în orașul Gaza înseamnă că Israelul a pierdut orice șansă de a-și scoate ostaticii din teritoriu – vii sau morți.

Ultima Oră

Cele mai citite