Bărbatul care a incendiat în 2016 doi oameni ai străzii a fost condamnat la 22 de ani de închisoare
Bărbatul care a incendiat doi oameni fără adăpost în timp ce dormeau, acum doi ani, în Galați, a fost condamnat la 22 de ani de închisoare. Decizia instanţei Curţii de Apel Galaţi este definitivă. Cei doi oameni au străzii au murit ulterior, la spital, în urma rănilor suferite.
30 mai 2018, 15:59