nu a acordat prioritate
Accident grav, în noaptea de vineri spre sâmbătă, în Capitală. Cinci persoane au ajuns la spital după ce autoturismele în care se aflau s-au ciocnit într-o intersecție. Una dintre victime a avut nevoie de pompierii de la descarcerare pentru a fi scoasă din mașină.
VIDEO Impact surprins de camerele de supraveghere. Un șofer care nu a acordat prioritate a ajuns la spital
Nerespectarea regulilor de circulaţie face victimă după victimă! În judeţul Neamţ, un bărbat a ajuns la spital după o tamponare violentă.

