Nava-şcoală "Mircea" a revenit în portul militar Constanţa. Premierul Ciolacu, prezent la ceremonie
Peste 100 de rude şi prieteni ai studenţilor care au făcut şase săptămâni de practică pe nava-şcoală "Mircea" au participat, joi, în Portul Militar Constanţa, la ceremonia desfăşurată cu prilejul revenirii în ţară a velierului.
8 August 2024, 15:38 (actualizat 8 August 2024, 19:44)