„Asfalt uscat!". La Bistriţa s-a deschis oficial sezonul moto

Motoarele au umplut străzile din Bistrița la deschiderea oficială a sezonului moto. Sute de motocicliști au participat la parada „Bistrița Bike Days". De la an la an sunt tot mai mulți pasionați ai mersului pe două roți. Şi-au urat „Asfalt uscat!" și au făcut apel la prudență, responsabilitate și respect între toți participanții la trafic.

Ultima Oră

Cele mai citite