Corupție la Serviciul Permise și Înmatriculări Auto din Arad. Patru poliţişti şi un instructor auto sunt urmăriţi penal pentru luare de mită. Anchetatorii susțin că primeau sute de euro de la candidați, pe care apoi îi favorizau la examenul pentru obținerea permisului.