Ministrul Economiei, Virgil Popescu, confirmat cu Covid-19. „Membrii cabinetului nu se încadrează în definiția contacților direcți”, au transmis reprezentanții Guvernului

Ministrul Economiei, Virgil Popescu, a fost confirmat luni cu Covid-19. El a scris pe Facebook că a avut simptome de gripă și a fost testat, iar rezultatul a fost pozitiv. „Membrii cabinetului nu se încadrează în definiția contacților direcți”, au transmis reprezentanții Guvernului, potrivit Mediafax.

Ultima Oră

Cele mai citite