ministerul sanatatii coronavirus
Încă un angajat al Ministerului Sănătăţii a fost depistat cu COVID-19 în urma testelor RT PCR efectuate, numărul celor infectaţi cu noul coronavirus în cadrul instituției ridicându-se la patru.
UPDATE Doi angajați ai Ministerului Sănătății, depistați pozitiv la testul pentru coronavirus
Încă un angajat al Ministerului Sănătăţii, contact direct cu primul depistat luni seară, a fost confirmat ca fiind infectat cu noul coronavirus, transmite instituția.

