Mesele îmbelșugate de sărbători ne aduc bucurie însă pot fi periculoase pentru sănătate, avertizează medicii. Așa că ne recomandă moderație în farfurie în această perioada și ne prescriu la desert...sport! Mulți români s-au întors deja în sălile de fitness.