Asistenţi medicali de la Medicină Legală și Anatomie Patologică din Constanța, trimişi în judecată pentru luare de mită
Trei asistenţi medicali din cadrul Serviciului de Medicină Legală Constanţa, respectiv Serviciului de Anatomie Patologică al Spitalului Judeţean de Urgenţă Constanţa au fost trimişi în judecată pentru luare de mită în formă continuată, informează, miercuri, Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanţa.
17 July 2024, 16:30 (actualizat 17 July 2024, 16:40)