Un fost manager al Spitalului Clinic CF 2 recunoaşte că a luat de 146 ori mită
Şerban Bucur, fost manager al Spitalului Clinic CF 2 din Capitală, a încheiat un acord cu DNA în care recunoaşte că a luat de 146 ori mită de la oameni de afaceri ale căror firme aveau contracte cu unitatea medicală, de regulă banii fiind primiţi în plic în biroul său.
24 October 2024, 11:10