O doctoriță de la Spitalul CF Sibiu, reținută pentru luare de mită

O doctoriţă de la Spitalul CF Sibiu, fost manager al acestui spital, dar şi al Spitalului Clinic Judeţean de Urgenţă din Sibiu, a fost reţinută pentru că lua mită de la pacienţi, au anunţat procurorii printr-un comunicat de presă, transmite Agerpres.

Ultima Oră

Cele mai citite