maşini ridicate
Primarul general a avertizat în şedinţa de luni că maşinile care blochează transportul în comun vor fi ridicate. Gabriela Firea a subliniat că va fi folosită o platformă a Administraţiei Străzilor. De altfel, municipalitatea e în alertă, pentru că este aşteptat un nou episod cu ninsori şi frig.
- 1
- 2

