maşină căzută în groapă
Două persoane și-au pierdut viața după ce au căzut cu mașina într-o groapă adâncă plină cu apă. Accidentul s-a produs în comuna Moara, din județul Suceava, unde se lucrează la devierea drumului.
Două maşini au căzut într-o groapă săpată de Radet şi nesemnalizată, în Capitală. Unul dintre şoferi a fost rănit
Accident șocant în Capitală. Două maşini s-au prăbușit aseară într-o groapă săpată de RADET, în cartierul Drumul Taberei. Unul dintre șoferi a fost rănit. Martorii susțin că lucrarea nu era semnalizată corespunzător. Dar reprezentanții RADET au anunțat că, de fapt, două persoane neidentificate ar fi aruncat semnalizatoarele chiar în groapă.
Două maşini au căzut, una după alta, într-o groapă făcută de muncitorii RADET pentru lucrări. Unul dintre șoferi a fost rănit
Două maşini au căzut, duminică seară, într-o groapă făcută de muncitorii RADET pentru lucrări, în cartierul bucureștean Drumul Taberei, pe Aleea Compozitorilor.
Strada s-a surpat în timp ce o mașină de pompieri din Chicago mergea la intervenție
O mașină a pompierilor din Chicago a rămas blocată într-o gaură imensă, produsă pe una dintre arterele principale ale orașului.

