Sălile de fitness, la mare căutare după mesele îmbelşugate de Crăciun

După mesele îmbelşugate de Crăciun, românii au luat cu asalt sălile de sport. Cei care s-au simțit vinovați pentru excesele culinare au făcut mișcare chiar și când sălile au fost închise. O plimbare în parc, o alergare uşoară sau exerciții sub îndrumarea antrenorului, toate sunt bune după miile de calorii acumulate din bunătățile tradiționale.

Ultima Oră

Cele mai citite