lipsă paturi
Spitalul militar de campanie din Timișoara este plin, după doar câteva zile de când a devenit funcțional. În acest moment sunt internați pacienți cu forme ușoare și medii de COVID 19. Marea problemă o reprezintă însă în acest moment lipsa de personal.

