Kim Kardashian la Casa Albă / Profimedia

Kim Kardashian, primită la Casa Albă de vicepreședinta Kamala Harris

Vicepreședinta Statelor Unite, Kamala Harris, a primit-o la Casa Albă pe vedeta de reality-show și femeia de afaceri Kim Kardashian, pentru a discuta despre reforma justiției penale. Asta după ce președintele Joe Biden a acordat clemență mai multor persoane condamnate pentru infracțiuni comise fără violență, legate de droguri.

VIDEO Strălucire și extravaganță la Gala Met din New York

Celebrităţile momentului, de la Kim Kardashian şi Blake Lively până la artista spaniolă Rosalia, au mizat luni seară pe un „glamour" clasic la Gala Institutului de Costume de la Metropolitan Museum of Art (Met) de anul acesta, conform Agerpres.

Ultima Oră

Cele mai citite