iubitori de senzații tari
Multi români își petrec nopțile în frig, în apartamentele lor neîncălzite. Așa că un fost luptător în Legiunea Străină s-a gândit că unii ar putea dormi în case de gheață, construite chiar de ei. Ideea a fost pusă în practică în stațiunea montană Parâng.

