inseminare in vitro
O mie de cupluri din București, care nu pot avea copii pe cale naturală, vor primi bani de la Primăria Capitalei, pentru tratament și proceduri de fertilizare. Mii de cereri au fost deja depuse. Totul, în condițiile în care în România, infertilitatea afectează un cuplu din patru.

