Un bărbat din Botoşani a rămas fără un milion de lei în cont după ce a primit un apel telefonic. Discuția a durat 3 ore
Un botoşănean a pierdut, în trei ore, un milion de lei! Banii i-au fost sustrasi din cont prin intermediul unor aplicații pe care le-a instalat pe telefon la recomandarea hotilor. Când a realizat ca a fost păcălit, a sesizat Poliția. Şi a avut noroc. Prejudiciul a fost recuperat în totalitate.
20 June 2025, 09:49 (actualizat 20 June 2025, 10:00)