Un conflict între vecini a degenerat într-o crimă șocantă la Timișoara. Atenție, sunt informații care vă pot afecta emoțional! O femeie de 39 de ani a murit după ce a fost incendiată de un tânăr care locuia în același bloc. Cei doi nu erau la prima ceartă, iar bărbatul o mai agresase pe victimă. Dar nimeni nu se aștepta să se ajungă la un sfârșit atât de crunt. Agresorul a fost arestat și ar putea rămâne după gratii tot restul vieții.