Românii au speriat din nou Vestul. O bandă de interlopi români i-a băgat în sperieţi pe spanioli. Hoţii au aruncat în aer mai multe bancomate, cu ajutorul unui explozibil numit "Mama lui Satan", folosit de obicei în atacurile jihadiștilor. Reţeaua a fost anihilată.