Autoritățile din Gura Humorului au luat decizia de a izola orașul, pentru a preveni răspândirea virusului COVID 19.Pentru a limita accesul persoanelor din împrejurimi, au fost instalate filtre la intrarea și la iesirea din oraș.
2 April 2020, 13:45
Ultima Oră
22 June 2026, 17:04 (actualizat 22 June 2026, 17:08)