Campania „Împreună Facem Bine" a fost premiată la Gala Performanței și Excelenței. Timp de trei săptămâni, mii de oameni au venit la poarta Televiziunii Române cu pachete pentru sinistrați.
15 octombrie 2024, 14:37 (actualizat 15 octombrie 2024, 18:02)