O educatoare de la o grădiniță din Focșani este acuzată că a agresat un copil

Este anchetă la grădinița din Focșani, unde o educatoare a fost acuzată că a agresat un copil. Părinții băiatului de trei ani au făcut plângere la Parchet, după ce au găsit urme de degete pe gâtul lui. Și au aflat că femeia l-ar fi învățat pe cel mic să mintă în legatura cu rănile pe care i le provocase.

Ultima Oră

Cele mai citite