federatia rusa turism
Și Kremlinul suferă din cauza pandemiei. Obiectivul turistic numărul 1 din Moscova a rămas fără turiști. Mai mult, există un proiect de restaurare la care s-a renunțat, tot din cauza crizei sanitare. Cât de gravă e situația, ne spune corespondentul TVR la Moscova, Liviu Iurea.

