A îmbrăcat un tricou cu însemnele Poliției și a încercat să-i amendeze pe șoferi. Falsul polițist a fost ridicat în scurt timp de oamenii legii

Un tricou cu însemnele Poliției și mult tupeu. De atât a avut nevoie un tânăr din Timișoara care a vrut să se dea drept om al legii și să oprească mașinile pentru control. Problemele lui au început însă când mai mulți șoferi și-au dat seama de farsă și l-au luat la întrebări. Acum bărbatul trebuie să dea explicații adevăraților polițiști.

Ultima Oră

Cele mai citite