Elevii unui liceu din Timișoara au fost goniți de la fumat cu extinctorul, de către directorul instituției
Scene incredibile într-un liceu din Timișoara. Exasperat că nu îi poate convinge pe elevi să nu mai iasă la fumat în curte, directorul a pulverizat spre ei conținutul unui extinctor. Elevii Liceului "Jean-Louis Calderon" nu și-au schimbat însă atitudinea teribilistă, iar directorul este cel care trebuie să dea socoteală.
2 October 2019, 10:37