11 poliţişti din judeţul Galaţi sunt acuzaţi de luare de mită şi abuz în serviciu după ce au luat bani de la şoferi pentru a le trece abateri mai uşoare decât cele săvârşite în procesele verbale. În dosar au fost percheziţii dimineaţă, iar acum sunt audieri. Cu detalii vine Roxana Bratec.
31 January 2017, 08:16
Ultima Oră
22 June 2026, 17:04 (actualizat 22 June 2026, 17:08)