Descoperire uimitoare în judeţul Buzău. Scheletele a doi oameni, care au trăit la mii de ani distanţă, au fost găsite de arheologi îngropate aparent în acelaşi mormânt. La doar câțiva zeci de centimetri. Specialiştii presupun că unul a trăit în Epoca medievală, iar celălalt în Antichitate.