cumparaturi pandemie
După experiența din primăvară, când au dat buzna în supermarketuri pentru a-și face stocuri de alimente, mulți români par să fi înțeles că lipsa produselor din magazine trebuie să fie printre ultimele lor griji, în această perioadă.

