Târgul de Crăciun din Londra a fost deschis într-o atmosferă de basm. Intrarea este liberă, iar turiștii l-au luat cu asalt

Târgul de Crăciun din Londra, considerat a fi unul dintre cele mai frumoase din Europa, s-a deschis săptămâna aceasta și a fost vizitat deja de mii de turiști, care au vrut să se bucure de atmosfera de basm. Târgul e amenajat într-o piața de legume și fructe din secolul al XVIII-lea, iar luminile și decorațiunilor sunt pregătite cu luni înainte.

Ultima Oră

Cele mai citite