Brăila nu mai are niciun pacient infectat cu SARS COV-2

Brăila nu mai are niciun pacient infectat cu COVID-19, a anunțat sâmbătă, prefectul de Brăila, Cătălin Boboc, care a precizat că toate cele 22 de cazuri de infectare cu noul tip de coronavirus care au existat în judeţ de la începutul pandemiei au fost vindecate şi externate.

Ultima Oră

Cele mai citite