Un copil a ajuns în stare gravă la spital după ce a căzut dintr-un tei
Un copil din Ploiești a ajuns în stare gravă la spital, după ce a căzut dintr-un copac. Aduna tei pentru a-l vinde, să facă rost de bani. Vecinii l-au sfătuit să se dea jos, dar nu i-a ascultat. Acum este la Urgențe, la Spitalului Județean Ploiești, cu răni grave.
20 June 2017, 09:34