Trei frați din Neamț, maltratați și abuzați sexual de mama lor şi de concubinul ei. Cei doi au fost arestați. Familia era în vizorul autorităților, dar nimeni nu bănuia ororile la care erau supuși copiii

Caz revoltător în judeţul Neamţ. Vă avertizăm sunt informaţii cu puternic impact emoţional! Doi copii de 13 şi 8 ani au fost supuşi la chinuri inimaginabile chiar de mama lor şi de concubinul acesteia. Au fost bătuţi și violaţi ani la rând. Totul a ieşit la iveală abia acum, când unul dintre copii, băiatul de 13 ani, a reuşit să fugă şi să le spună totul poliţiştilor. Cei doi adulți au fost arestaţi în urmă cu 2 zile.

Ziua internaţională a copiilor victime ale agresiunii

La 4 iunie este marcată Ziua internaţională a copiilor victime ale agresiunii, prin care sunt recunoscute suferinţele copiilor din întreaga lume, care sunt victime ale abuzului fizic, mental şi emoţional. Această zi confirmă angajamentul ONU de a proteja drepturile copiilor.

Trei fetițe din Alba au fost biciuite de tatăl lor. Bărbatul a fost arestat preventiv. Imagini cu impact emoțional!

Un bărbat din Alba și-a biciuit fără milă cele trei copile pentru o năzdrăvănie. Vânătăile și rănile de pe corpul micuțelor au fost observate de o femeie din localitate care a alertat autoritățile. Bărbatul a fost arestat, iar Direcția de Protecție a Copilului face o anchetă. Vă avertizăm: urmează informații și imagini care vă pot afecta emoțional!

Bărbatul care și-a bătut copiii ca să se răzbune pe soție a fost arestat preventiv

Ies la iveală informații cutremurătoare despre tatăl din județul Galați care și-a bătut copiii și a și filmat scena. Acum mai bine de 20 de ani, bărbatul și-a ucis fosta soacră. După ce și-a ispășit pedeapsa și-a refăcut viața. Actuala soție povestește calvarul prin care a trecut alături de el, acesta fiind și motivul pentru care a plecat din țară. Acum, femeia este hotărâtă să ia copiii cu ea. Vă avertizăm că urmează detalii care va pot afecta emoțional.

Bătuți și chinuiți de propriul tată. Bărbatul a filmat cum îi lovea și înjura pe cei doi copii, de doi și cinci ani

Supărat că a fost părăsit de soție, un bărbat din județul Galați și-a luat la bătaie cei doi copii de 2 și 5 ani. A filmat totul cu telefonul mobil apoi a trimis imaginile mamei. Disperată,  femeia, care se afla la muncă în Anglia, și-a sunat nașul, care a anunțat imediat poliția. Acum, copiii se afla in custodia statului, iar bărbatul a primit ordin de restricție.

Ultima Oră

Cele mai citite