Aproape 15 tone de mărfuri second-hand din SUA vor fi trimise înapoi
Aproape 15 tone de mărfuri second-hand vor fi returnate în Statele Unite, de unde fuseseră expediate, după ce Garda de Mediu Constanța a descoperit că erau neconforme. Pe lângă faptul ca erau, de fapt, deșeuri, marfa conținea și alte produse decât cele menționate în documentele de transport.
12 May 2022, 15:09