Supărare mare printre şoferii din Franţa. În ultima perioadă, sute de semne de circulație și de camere radar au fost vandalizate. Totul a început după ce autoritățile au redus limita de viteză pe drumurile secundare de la 90 la 80 de kilometri pe oră.