Restricțiile impuse de pandemie au pus pe pauză viaţa de noapte şi au dus în pragul falimentului cluburile. Un antreprenor din Berlin a găsit însă o soluție de criză. A transformat mai multe cabine telefonice scoase din uz în adevărate discoteci și a împânzit capitala Germaniei cu aceste localuri pentru una sau două persoane.