Brazii de sărbători duși la stațiile de tocare se transformă în îngrășământ natural
Au fost vedetele sărbătorilor, împodobiți cu globulețe, beteală și luminițe, iar acum prind viață într-o nouă formă. Sunt din ce în ce mai multe localități în care oamenii au înțeles că după ce scot brazii din case nu trebuie să îi arunce la întâmplare, ci în spațiile amenajate special. De acolo sunt colectați de firmele de salubritate și duși în stații de tocare.
10 January 2021, 20:02