Modele de ultimă generație și accesorii diverse, la Salonul Bicicletei, deschis până duminică la Romexpo

Românii dau cel mult o mie de lei pe o bicicletă, iar în magazinele specializate, în jur de două mii de lei. Potrivit unor estimări, una din zece familii de români deţine o bicicletă, ceea ce înseamnă extrem de puţin în comparaţie cu alte ţări în care toţi membrii familiei merg pe două roţi. Dacă v-am făcut poftă de o plimbare, zilele acestea, la Salonul Bicicletei, găsiţi sute de modele. Dintre cele mai ieftine până la cele mai scumpe. Spre exemplu, cât un avans la prima casă.

Ultima Oră

Cele mai citite