Au murit împreună. Doi soți din județul Brașov au fost găsiți morți în grădina casei
Descoperire șocantă într-o localitate din județul Brașov. Doi soți au fost găsiți morți în grădina casei. Cei doi erau cunoscuți cu afecțiuni cardiace. Din primele date, bărbatul ar fi suferit un infarct, iar soția, când l-a găsit căzut la pământ, s-a panicat și inima i-a cedat.
10 iunie 2019, 20:33